دیجیتال مارکتینگ در شهرکرد و رشد کسب و کار شما

ارائه کلیه خدمات دیجیتال مارکتینگ در شهرکرد و طراحی سایت و سئو

کمتر کسب و کاری در شهرکرد فعالیت دارد، که اسم دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و سئو را نشنیده باشد، هر کسب و کاری با هر نوع خدمتی در هر نقطه ای که فعالیت می کند، چه از نوع فروشگاهی، چه تولید کننده و چه خدماتی نیاز دارد که کسب و کار خود را رونق بدهد، رشد کند و شناخته شود، برند و محصولات خود را به دیگران معرفی کند و به واسطه آگهی که ایجاد می نماید مشتری جدید جذب کند و فروش بیشتری داشته باشد. مجموعه ما با ارائه خدماتی همچون طراحی سایت، سئو سایت، مدیریت اینستاگرام و تولید محتوا و شاید بهتر است بگوییم، مجموعه کاملی از خدمات دیجیتال مارکتینگ در شهرکرد فعالیت می کند.

مشاوره رایگان با کارشناس ما

۰۹۳۷ ۴۷۸ ۰۷۰۱

خدمات دیجیتال مارکتینگ درشهرکرد

دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات آنلاین

خدمات دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آنلاین در شهرکرد

طراحی سایت در شهرکرد

طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی

سئو سایت در شهرکرد

سئو و بهینه سازی سایت

مدیریت اینستاگرام در شهرکرد

تولید محتوا و مدیریت پیج اینستاگرام

مشاوره تبلیغات آنلاین و بازاریابی

طراحی سایت و سئو در شهرکرد

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کار شما است

در دنیای دیجیتال وب سایت بزرگترین و مهم ترین ویترین برای کسب و کار شما است و طراحی سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد. شما به واسطه آن می توانید کسب و کار خود را از شهرکرد به سایر استان ها معرفی کنید، مشتریان جدیدتری بدست آورید و حتی خدمات و برند خود را به سایرین معرفی نمایید، طراحی سایت با طراحی دقیق و کد نویسی تمیز و رعایت کردن اصول سئو سایت باعث می شود در کنار داشتن سایت حرفه ای و کاربر پسند که معرف خوبی از شما است بتوالنید مشتری ها جدیدی داشته باشید. تمام آنچه برای ساختن سایت  و سئو در شهرکرد نیاز دارید، در یک جا جمع کرده ایم، تا شما را در این مسیر همراهی کنیم.

ثبت هاست و دامنه وب سایت شما

تولید محتوای متنی و تخصصی سایت

ساخت سایت شرکتی و فروشگاهی

سئو و بهینه سازی سایت و افزایش بازدید

تبلیغات در گوگل و بهینه سازی کمپین های گوگل ادوردز

طراحی سایت و سئو شهرکرد

آخرین نمونه کارهای طراحی سایت ما در شهرکرد

برخی از نمونه سایت های که توسط ما طراحی شده است

 

 

سایت شرکت سامان جم

رابط کاربری اختصاصی و پیاده سازی

 

 

 

طراحی سایت آزما بتن

رابط کاربری اختصاصی و پیاده سازی

 

طراحی سایت شهرکرد

طراحی سایت رستوران چلچراغ

رابط کاربری اختصاصی و پیاده سازی

هزینه طراحی سایت

هزینه خدمات دیجیتال مارکتینگ در شهرکرد چگونه محاسبه می شود؟

ما همیشه سعی کردیم در ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ خود چه در شهرکرد و بروجن و کل استان چهار محال بختیاری با مشتریان خود شفافیت کامل داشته باشیم و همیشه برای خدمات دیجیتال مارکتینگ و مشاوره دیجیتالی راه های متعددی پیش روی مشتریان قرار دهیم، مشاورین ما بر اساس بودجه و یا خدمت مورد نظر شما را راهنمایی می کنند و اگر در مورد کسب و کار خود برنامه خاصی برای رشد آن دارید و نمی دانید از کجا شروع کنید، حتی به دنبال شروع ایده جدید و خاصی هستید مشاورین ما آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستند.

طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی
 • طراحی سایت

 • شروع از۴ میلیون تومان
 • تعرفه قیمت خدمات طراحی سایت معمولا برای سایت ها با امکانات مختلف متفاوت است، یک سایت فروشگاهی خود نیز داری ۳ پکیج متفاوت است که بر اساس نوع امکانات ویژگی ها و حتی عملکرد قیمت گذاری می شود، اگر در خصوص هزینه طراحی سایت نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید، با کارشناس ما ارتباط برقرار کنید.

   

   

سئو و بهینه سازی سایت
 • سئو سایت

 • شروع از۶ میلیون تومان
 • سئو به مجموعه فرآیندهایی گفته می شود که باعث رشد سایت شما و کمتر شدن فاصله تا رتبه های برتر موتورهای جستجو شود، معمولا قیمت و هزینه سئو یک سایت بر اساس فاکتور های منفاوتی مشخص می شود، از نوع سایت گرفته، تا بررسی رقبا و سختی کلمه کلیدی، تبلیغات در گوگل و حتی مدت زمان ارائه خدمات سئو اگر نیاز به خدمات سئو در شهرکرد دارید با کارشناس ما ارتباط برقرار کنید.

تولید محتوا و مدیریت پیج اینستاگرام
 • مدیریت پیج اینستاگرام

 • شروع از۲ میلیون تومان
 • هزینه تولید محتوا و مدیریت پیج اینستاگرام معمولا بر اسا فاکتور های مختلفی محاسبه می گردد، که معمولا به نوع کسب و کار و بودجه کارفرما در نظر گرفته می شود، نوع کسب و کار شما و مخاطبین شما؛ تعداد پست های ارسالی روزانه، حتی ساخت تیزر تبلیغاتی، موشن گرافیک و عکاسی تبلیغاتی و حتی تبلیغات اینفلوئنسری و موارد دیگر بر مقدار هزینه مدیریت و تولید محتوای پیج اینستاگرام اثر گذار است.

تبلیغات آنلاین و بازرایابی
 • مشاوره تبلیغات آنلاین

 • شروع از۱ میلیون تومان
 • هرکسب و کاری چه کوچک و متوسط برای اینکه بتواند محصولات و خدمات خود را عرضه کند نیاز به تبلیغات دارد، امروزه با تبلیغات آنلاین مناسب ترین و بهینه ترین کانال های تبلیغاتی را میتوانید در اختیار داشته باشید، ولی این نکته را فراموش نکنید هر فضایی مناسب کسب و کار شما نیست و باید با نگاه نتیجه محور تبلیغات داشته باشید، اگر به مشاوره  تبلیغاتی حتی تبلیغات نیتیو نیاز دارید با کارشناس ما در ارتباط باشید.

سوالات و مشکلات متداول

پاسخ برخی از سوالات متداول شما، پیرامون خدمات دیجیتال مارکتینگ ما در شهرکرد

اگر تصمیم دارید در فضای دیجیتال کسب کار خود را آغاز کنید و با بهره گیری دیجیتال مارکتینگ کسب و کار خود را در شهرکرد رونق ببخشید، اولین و اصولی ترین راه برای شما داشتن یک وب سایت کاربردی، انعطاف پذیر و کاربرپسند است، آژانس دیجیتال مارکتینگ ما در شهرکرد با بهره گیری از جدید ترین متد طراحی سایت شما را در این مسیر همراهی می کند تا بتوانید سایتی بهینه با عملکرد مطلوب که اصلی ترین پایگاه شما در فضای دیجیتال است در اختیار داشته باشید. معمولا هزینه طراحی سایت بر اساس فاکتورهای مختلفی محاسبه می گردد، از نوع سایت (شرکتی یا فروشگاهی) طراحی با رابط کاربری اختصاصی سرعت عمل و بهینه بودن ویژگی های مختلف و حتی زبان های برنامه نویسی که همه این فاکتور ها در هزینه طراحی سایت تاثیر گذار است، اگر به مشاوره در خصوص هزینه طراحی سایت در شهرکرد نیازمند هستید میتوانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

یکی از مهم ترین مواردی که در دیجیتال مارکتینگ و جذب بهتر مخاطب و ارزش گذاری برای کسب و کار شما بسیار تاثیر گذار است محتوا است. تولید محتوای تخصصی یکی از چالش‌هایی است که دنیای کسب و کار متخصصان تولید محتوا را به خود مشغول کرده‌ است.حوزه تولید محتوا به شدت نیاز به متخصصانی دارد که بتوانند بهترین و گزیده‌ترین نوع محتوا را تهیه و ارائه دهند. قطعاْ محتوای خوب در هر کسب و کاری پادشاه است و نتایج بسیاری مطلوبی برای شما رقم میزند، ما با داشتن چندین سال سابقه در حوزه تولید محتوا در شهرکرد این نیاز شما را برآورده می کنیم.

داشتن یک وب سایت اولین قدم در وارد شدن به فضای آنلاین است ولی مهم ترین راه نیست، در مبحث دیجیتال مارکتینگ و بازرایابی آنلاین که به همشهریان شهرکردی ارائه می شود، سئو در شهرکرد مهم ترین قدم در جذب مخاطب و مشتری جدید است، جذب مخاطب از طریق موتورهای جستجو و شاید بتوانیم بگوییم ارزان ترین و با ثبات ترین ابزار تبلیغات آنلاین به حساب بیاید، شما با داشتن سایت بهینه با سئو اصولی به راحتی میتوانید در بالا ترین نتایج جستجو گوگل قرار بگیرید و این امر خود به خود باعث بالا رفتن ارزش و شناخت نسبت به برند شما و حتی منجر به فروش بشتر در سایت های فروشگاهی می شود،

سایت اولین و مهم ترین پایگاه آنلاین شما برای این است که بتوانید کسب و کار خود را از شهرکرد به سایر نقاط کشور معرفی کنید، سایت باعث دیده شدن شما میشود و معرف خوبی برای شرکت و یا خدمات شما است، دیگر شما محدود به شهرکرد نیستید، کل کشور می تواند با شما در ارتباط باشدشناخت کافی از محصولات و خدمات شما پیدا کند، برای شروع و دیده شدن بهتر  وب سایت اولین راه مناسب و شناخته شده برای شما است،، داشتن یک وب سایت کاربردی، انعطاف پذیر و کاربرپسند است،هم میتواند معرفی خوبی از شما و خدمات شما باشد و هم به رشد کسب و کار شما کمک کند.

یکی از مهم ترین مواردی که در دیجیتال مارکتینگ و جذب بهتر مخاطب و ارزش گذاری برای کسب و کار شما بسیار تاثیر گذار است محتوا است. تولید محتوای تخصصی یکی از چالش‌هایی است که دنیای کسب و کار متخصصان تولید محتوا را به خود مشغول کرده‌ است.حوزه تولید محتوا به شدت نیاز به متخصصانی دارد که بتوانند بهترین و گزیده‌ترین نوع محتوا را تهیه و ارائه دهند. قطعاْ محتوای خوب در هر کسب و کاری پادشاه است و نتایج بسیاری مطلوبی برای شما رقم میزند، ما با داشتن چندین سال سابقه در حوزه تولید محتوا در شهرکرد این نیاز شما را برآورده می کنیم.

تکنولوژی همیشه در حال پیشرفت است و هر روز شاهد امکانات و قابلیت های جدید در دنیای خود هستیم، ابزارهای ارتباطی هر روز در حال تکامل و گسترش هستند و  در حال حاضر محدودیت جغرافیایی برای ارتباط  برقرار نکردن وجود ندارد، فرقی نمی کند که کسب و کار شما در شهرکرد باشد یا بروجن، یا در فارسان به خدمات دیجیتال مارکتینگ نیاز داشته باشید یا در سامان باشید و به طراحی سایت نیازمند باشید، کافی است با مشاورین ما تماس بگیرید، در هر بخشی از استان چهار محال بختیاری باشید، جلسات مشاوره به صورت آنلاین و غیر حضوری برگزار می گردند و یا در صورت تمایل به صورت حضوری می توانیم جلسه حضوری در تاریخ و روز خاصی هماهنگ کنیم.

طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی در شهرکرد

در دنیای دیجیتال وب سایت بزرگترین و مهم ترین ویترین برای کسب و کار شما است. پس طراحی وب سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد. شما به واسطه آن میتوانید کسب و کار خود را از شهرکرد به سایر استان ها معرفی کنید، مشتریان جدید تری خلق کنید و حتی خدمات و برند خود را به سایرن معرفی نمایید، طراحی سایت با طراحی دقیق و کد نویسی تمیز و رعایت کردن اصول سئو باعث می شود در کنار داشتن سایت حرفه ای و کاربر پسند که معرف خوبی از شما در دنیای دیجیتال است، یک سایت با ارزش برای گوگل نیز خلق کرده باشید در کنار همه این موارد سایت شما باید نشان دهد که کسب و کارتان در چه مسیر و هدفی در حال حرکت است. تمام آنچه برای ساختن یک وب سایت عالی نیاز است در یک جا جمع شده است تا شما را در این مسیر همراهی کند، ما وب سایتی منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهیم نمود.

 

سئو سایت و بهینه سازی در شهرکرد

سایت به عنوان پایگاه اصلی شما در فضای دیجیتال، باید بهترین معرف ار کسب و کار خدمات شما باشد، طراحی حرفه ای و منحصر به فرد سایت و توجه به نوع خدمات و ایجاد تجریه خوب برای کاربران سایت با دقت به اصول طراحی رابط کاربری سایت و پیاده سازی سایت جدید ترین متد طراحی و سازگاری کامل و نمایش سایت روی رزولیشن مختلف، سرعت و عملکرد خوب سایت باعث شاخص شدن سایت و کسب کار شما نسبت به سایر رقبا می شود.

 

تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام در شهرکرد

همیشه تولید محتوای تخصصی و کاربردی یکی از روش های جذب بیشتر مخاطب به کسب و کار شما در شهرکرد و بهتر است بگویم بازاریابی محتوایی برای شما است یک گفته معروف در اینترنت وجود دارد و آن اینکه محتوا پادشاهی می‌کند.اگر شما در فضای دیجیتال فعالیت میکند و نیازمند تولید محتوای تخصصی چه به صورت متن تصویر و یا ویدیو در شهرکرد هستید آژانس دیجیتال مارکتینگ فندق در این مسیر همراه شماست، اگر شما به طور مرتب و برنامه ریزی تولید محتوا کنید، موتورهای جستجوگر بیشتر شما را نمایش می‌دهند و در نتیجه کاربران شما افزایش می‌یابند و وضعیت مطلوبی در نتایج جستجو پیدا می کنید.

 

مشاوره تبلیغات آنلاین در شهرکرد

اگر شما کسب و کاری داشته باشید و یا به دنبال معرفی برند خود به خارج از شهرکرد هستید، میدانید که شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات آنلاین دیگر تبدیل به یکی از حیاتی ترین فضاهای تبلیغاتی و معرفی محصولات و کسب و کار شده اند به نحوی که فضای دیجیتال به یکی از بستر های اصلی ارتباطی و تعامل با افراد چه در بین مردم شهرکرد و چه ایران تبدیل شده است. بنابراین تبلیغات آنلاین در شهرکرد می‌توانند فرصتی خوب برای رشد کسب و کارهای تجاری و معرفی به سایر افراد ایجاد نمایند تا نام خود را در ذهن کاربران و افرادی که در فضای دیجیتال فعالیت دارند حک کند. تبلیغ شما بروی فضای آنلاین و بستر های دیجیتال می‌تواند تاثیر بسزایی در درآمدتان و شناخت برند و خدمت شما داشته باشد، اگر در خصوص نوع و نحوه پیاده سازی تبلیغات آنلاین سوالی دارید کافیست با مشاورین ما تماس بگیرید.
 

تولید محتوا سایت در شهرکرد

همیشه تولید محتوای تخصصی و کاربردی یکی از روش های جذب بیشتر مخاطب به کسب و کار شما در شهرکرد و بهتر است بگویم بازاریابی محتوایی برای شما است یک گفته معروف در اینترنت وجود دارد و آن اینکه محتوا پادشاهی می‌کند.اگر شما در فضای دیجیتال فعالیت میکند و نیازمند تولید محتوای تخصصی چه به صورت متن تصویر و یا ویدیو در شهرکرد هستید، شرکت دیجیتال مارکتینگ ما در این مسیر همراه شماست، اگر شما به طور مرتب و برنامه ریزی تولید محتوا کنید، موتورهای جستجوگر بیشتر شما را نمایش می‌دهند و در نتیجه کاربران شما افزایش می‌یابند و وضعیت مطلوبی در نتایج جستجو پیدا می کنید.

خدمات پشتیبانی مشتریان

اگر به مشاوره یا خدمات دیجیتال مارکتینگ در شهرکرد نیازمند هستید

برای مشاوره و اطلاع از تعرفه قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ با کارشناسان ما در تماس باشید