طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری UI/UX

با داشتن وب سایت و اپلیکیشن زیبا حس خوبی به مخاطب انتقال دهید

داشتن یک رابط کاربری زیبا و منحصر به فرد و ایجاد یک تجربه خوب برای کاربران مهم ترین اصل برای ماندگار شدن در ذهن مخاطبان است، در طراحی رابط کاربری UI طراح علاوه بر داشتن ذوق و سلیقه لازم باید استانداردهای مهم و اصلی برای پیاده سازی یک طرح قابل درک و در عین حال جذاب را در نظر بگیرد، با داشتن یک رابط کاربری (UI) زیبا مشتریان را عاشق وبسایت و اپلیکیشن خود کنید و با توجه به اصول تجربه کاربری (UX) حسی خوب و تجربه ای مطلوب به کاربران خود رقم بزنید.

مشاوره رایگان با کارشناس ما

۰۹۳۷ ۴۷۸ ۰۷۰۱

طراحی رابط کاربری

خدمات طراحی ui و ux

برای مخاطب و کسب و کار خود ارزش قائل شوید

طراحی رابط کاربری ui

طراحی رابط کاربری ui

طراحی تجربه کاربری ux

طراحی تجربه کاربری ux

طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

طراحی گرافیک سایت

طراحی گرافیک سایت

طراحی لوگو و هویت بصری

طراحی لوگو و هویت بصری

خلاقیت در طراحی رابط کاربری سایت

با داشتن سایتی جذاب و زیبا بهترین میزبان مخاطبان خود باشید

وجود خلاقیت و توجه به زیبایی طراحی سایت چه در طراحی گرافیک سایت (بنر، اسلایدر و…) و چه در طراحی رابط کاربری باید یکی از الویت های اصلی شما قرار بگیرد، هیچ سایت زشت و بدون هویتی در نزد مخاطبین جایگاهی نخواد داشت، داشتن خلاقیت در طراحی رابط کاربری سایت یکی از مهم ترین پیش نیاز های طراحی به شمار می آید، سایت به عنوان پایگاه اصلی شما در فضای دیجیتال، باید بهترین معرف ار کسب و کار و خدمات شما باشد و باید حس خوب و تجربه ای مناسب به کاربران خود برای ماندگار شدن منتقل کند. طراحی حرفه ای و منحصر به فرد رابط کاربری سایت توجه به اینکه بدانید برای چه کسی طراحی می‌کنید و دقت به اصول طراحی رابط کاربری و ایجاد یک حس خوب و لذت بخش برای کاربران و توجه به زیبایی سایت جزو مهم ترین  اصول طراحی رابط کاربری به شمار می آید.

طراحی رابط کاربری سایت

آخرین نمونه کارهای طراحی رابط کاربری سایت

برخی از سایت های که توسط ما طراحی شده است

طراحی لوگو سایت

سایت رزرواسیون و گردشگری جورجیا

طراحی UI/UX رابط کاربری و پنل مدیریت

 

ui ux

استودیو خلاقیت مدار

طراحی رابط کاربری و پیاده سازی سایت

 

طراحی لوگو تجربه کاربری

طراحی سایت Frc Honey

طراحی رابط کاربری سایت و پیاده سازی

 

طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

تجربه ای لذت‌بخش و بدون دردسر برای کاربران ایجاد کنید

امروزه عصر عصر اپلیکیشن ها است، هر روز شاهد انتشار چندین و چند اپلیکیشن متفاوت در حوزه های فعالیت مختلف هستیم، اما در میان این هزاران اپلیکشن فقط تعداد محدودی در بین کاربران محبوب می شوند، توجه به طراحی رابط کاربری اپلیکیشن و ایجاد یک تجربه خوب برای کاربران و داشتن خلاقیت در طراحی رابط کاربری اپلیکیشن یکی از مهم ترین پیش نیاز های طراحی به شما می آید، اپلیکیشن به عنوان ابزاری کاربردی و فراگیر باید در کنار اینکه حس خوب و تجربه ای مناسب به کاربران منتقل کند باید نیاز های آنها را نیز بر آورده کند. طراحی حرفه ای و منحصر به فرد رابط کاربری اپلیکیشن و توجه به اینکه بدانید برای چه کسانی طراحی می‌کنید و ایجاد یک حس خوب و لذت بخش برای کاربران جزو مهم ترین اصول طراحی رابط کاربری اپلیکیشن به شمار می آید.

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری

سوالات متداول طراحی رابط کاربری

پاسخ برخی ار سوالات متداول شما، پیرامون طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری

تجربه کاربری یا UX احساسی است که کاربر حین استفاده و تجربه کردن یک سایت یا خدمت کسب می‌کند. این تجربه می‌تواند خوب یا بد باشد. هر چه کاربر در تجربه اول استفاده از یک سرویس یا خدمت احساس بهتری داشته باشد به استفاده‌ی دوباره از آن محصول اقدام می‌کند. به طورکلی تجربه کاربری یا (user experience) به تجربه و حس خوب کاربران در استفاده از یک محصول و خدمات یک شرکت و نحوه تعامل او گفته می‌شود.

رابط کاربری یا user interface همان‌طور که از اسمش مشخص است، رابط میان کاربران با سیستم است، ظاهر یا هر چیزی که کاربر در سایت و اپلیکیشن شما می‌بیند و به‌وسیله آن با محصولات یا خدمات شما ارتباط برقرار می‌کند مانند: تصاویرها، رنگ‌ها نوشته ها، فاصله‌ها، هماهنگی که بین متن‌ها، نمودارها، دکمه‌ها، جداول و ویدئوها و هرچیزی که کاربران میتواند آن را مشاهده کنید همگی در حوزه طراحی رابط کاربری جای می‌گیرد.

UI یا رابط کاربری

UI یا رابط کاربری به ظاهر صفحات، تصاویر و المان‌های بصری مانند دکمه‌ها و آیکون‌ها و … گفته می‌شود که کاربر برای تعامل با یک سایت یا برنامه از آن‌ها استفاده می‌کند.

 

UX یا تجربه کاربری

UX یا تجربه کاربری هم آن تجربه و حسی است که کاربر در هنگام تعامل با بخش‌های مختلف از سایت و اپلیکیشن پیدا می کند. تجربه‎ی کاربری (User Experience) به اختصار UX، شامل رفتارها، نگرش‌ها و احساسات یک کاربر درباره استفاده از یک محصول، سامانه یا سرویس خاص است. یعنی در تعامل انسان و رایانه، جنبه‌های کاربردی و تجربه‌های ارزشمند و معناداری برای کاربر وجود دارد که به صورت عاطفی بر او اثر می‌گذارد و احساسش را تغییر می‌دهد.

adobexd

Adobe XD یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین ابزار های طراحی رابط کاربری است، با این نرم‌افزار امکان این را دارید که بجای نسخه نهایی، یک نسخه اولیه (Prototype) از طرح آماده کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید. نرم افزار XD علاوه بر این که ویژگی‌های استاندارد طراحی Ui را برای شما فراهم کرده، دست شما را در کارهای خلاقانه باز گذاشته است.

 

figma

figma فیگما یکی از بهترین و کاربردی ترین ابزار های طراحی رابط کاربری است که اغلب به صورت آنلاین و تحت وب استفاده می‌شود، یکی از محبوب ترین ویژگی های فیگما توانای انجام کار گروهی جند طراحی روی یک پروژه به صورت آنلاین است، که باعث شده در بین طراحان رابط کاربری بسیار محبوب شود

خدمات پشتیبانی مشتریان

اگر به مشاوره یا خدمات طراحی رابط کاربری نیازمند هستید

برای مشاوره و اطلاع از تعرفه قیمت خدمات با کارشناسان ما در تماس باشید