درباره ما

با ما بیشتر آشنا شوید

داستان ما از کجا شروع شد؟

یک تیم منسجم با ایده‌های نو و کارآمد

آژانس دیجیتال مارکتینگ فندق در زمستان سال ۹۸ در اصفهان با طراحی سایت و سئو خدمات خود را آغاز کرد، در ادامه خدمات خود را بر اساس نیاز بازار گسترده تر کردیم و تبلیغات آنلاین، مدیریت و تولید محتوای شبکه های اجتماعی را به خدمات خود اضافه نمودیم و توانسته ایم، نتیجه های مناسب و قابل قبولی برای همراهان و مجموعه های که با ما همکاری داشتند کسب کنیم، ما در طول این سال ها انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ را به خدمات خود اضافه کردیم و همواره تلاش کردیم بهینه ترین روش ها را بر اساس شرایط موجود در کسب کارها مختلف، به آنها پیشنهاد دهیم. روش هایی که در شناخت آنها و فروش بسیار اثرگذار هستند همیشه در اولویت کاری ما بوده است.

با ما و اهداف ما بیشتر آشنا شوید

منسجم در فضای دیجیتال

 ما در حال حاضر به کسب و کارهای کوچک و متوسط که به خدمات دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی شبکه های اجتماعی نیاز دارند کمک می کنیم تا با شناسایی فرصت های جدید و شکل دادن فعالیت های بازاریابی، برند و خدمات آنها را محبوب تر و شناخته تر کنیم و آنان را به اهداف تجاری خود برسانیم.

فندق، یک تیم کوچک و جمع و جور، اما هدفمند، باهوش و سرشار از ایده‌های خلاقانه است. هدف‌ ما علاوه بر کمک به مشتریانمان در بهتر و مؤثرتر دیده شدن در فضای دیجیتال، قرار گرفتن کنار کسانی است که بزرگ فکر می‌کنند و برای زیباتر و کارآمدتر کردن چهره‌ی کسب و کار خود، در تلاشند.