سئو و بهینه سازی وب سایت (SEO)

با داشتن رتبه و جایگاه مناسب همه نتایج جستجو به شما ختم می شود

سئو سازی اصولی سایت و داشتن رتبه و جایگاه مطلوب و حضور در نتایج برتر جستجو ، باید گفت همه چیز کسب و کارهای آنلاین است، شما با داشتن سئو خوب و نتیجه مطلوب به راحتی افرادی را به سایت خود هدایت می کنید، که به شدت به خدمات و محصولات شما نیازمند هستند، اما این نکته را نباید فراموش کنید، سئو سایت فقط باید به دست متخصص های سئو و بهینه سازی انجام شود، با داشتن سایتی با سئو مطلوب و با برنامه ریزی دقیق افرادی را به سایت خود هدایت می‌کنید، که واقعاً به دنبال محصولات و خدمات شما هستند و سعی دارند از طریق موتورهای جستجو نیاز خود را برآورده کنند.

مشاوره رایگان با کارشناس سئو

۰۹۳۷ ۴۷۸ ۰۷۰۱

سئو سایت

خدمات سئو سایت

سئو خوب و اصولی یعنی خلق ارزش بیشتر برای کاربران

سئو داخلی

سئو داخلی و لینک سازی

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق جامع کلمات کلیدی

ترافیک و بازدید سایت

افزایش ترافیک و بازدید

سئو خارجی

سئو خارجی و رپرتاژ آگهی

گزارش سئو سازی

گزارش عملکرد و تحلیل

سئو سازی اصولی سایت شما

سئو اصولی سایت یعنی حفظ جایگاه شما و بازدید کننده بیشتر و همیشگی

اگر کسب و کار سنتی دارید و تصمیم دارید در فضای دیجیتال وارد شوید و یا حتی سایتی دارید و تمایل دارید وب سایت شما شناخته تر شود و یا از طریق آن کسب در آمد کنید و کسب و کار خود را رونق ببخشید و نیازمند خدمات تخصصی سئو هستید اگر شما صاحب کسب و کار هستید و یا هر از چندگاهی برای پیدا کردن یک محصول و یا خدمت جدید از موتورهای جستجو استفاده میکند تا به نتیجه مطلوب برسید میدانید که موتورهای جستجو دیگر تبدیل به بخشی از زندگی روزمره بسیاری از ما شده‌اند. قطعاً خیلی از افراد و مشاغل برای پیدا کردن نتیجه بهتر و سریع تر از موتورهای جستجو برای شناخت و پیدا کردن شما استفاده میکنند و همه این ها مربوط به نتایج خوب سئو برای سایت شما در موتورهای جستجو می باشد، سئو و بهینه سازی سایت شما پس از تحلیل و طراحی یک استراتژی جامع، به صورت کاملاً اصولی انجام خواهد شد.

سئو سایت

آخرین نمونه کارهای سئو سازی سایت

برخی از سایت های که توسط ما سئو سازی شده است

نمونه سئو سازی

سئو سایت طلاسازی مومنی

سئو و بهینه سازی سایت روی ۹ کلمه کلیدی مرتبط

 

نمون سئو سایت فروشگاهی

سئو سایت جوم یار

سئو سازی سایت روی ۷۱ کلمه کلیدی

 

نمونه سایت فروشگاهی

سئو سایت پیلانا

سئو سازی سایت روی ۱۷ کلمه کلیدی مرتبط

 

تعرفه قیمت سئو و بهینه سازی سایت

هزینه و تعرفه قیمت خدمات سئو و بهینه سازی کسب و کارهای مختلف
بررسی تحلیل و تدوین برنامه سئو
 • تحلیل و تدوین استراتژی سئو

 • شروع قیمت از۶ میلیون تومان
 • در بخش تحلیل و تدوین استراتژی سئو ما به بررسی ساختار سایت شما و سئو داخلی آن مشکلات و راهکارهایی برای بهبود وضعیت ان را تدوین میکنیم وحتی با بررسی و تحقیق جامع روی کلمات کلیدی فرصت های رشد را به شما معرفی می کنیم، یک برنامه جامع برای لینک سازی و رپورتاژ به شما ارائه میدهیم و در کنار بررسی و بهبود ساختار کلیه صفحات برای تولید محتوا و رشد بهتر ایده پردازی  کرده و یک استراتژی کلی ارائه می دهیم.

   

  • تحلیل و بررسی سئو داخلی
  • تحلیل و بررسی سئو خارجی
  • تحقیق جامع کلمات کلیدی
  • ارائه ساختار کلی صفحات
  • ارائه ایده‌های کلی تولید محتوا
  • ارائه برنامه لینک‌سازی
بررسی مشکلات فعلی سایت شما
 • مشاوره تخصصی سئو

 • شروع قیمت از۲ میلیون تومان
 • در پلن مشاوره تخصصی سئو ما به شما مشاوره در بهبود وضعیت سئو داخلی میدهیم و حتی به شما کمک میکنیم چگونه با کمک سئو خارجی بهترین نتیجه را دریافت کنید و، در کنار آن با آنالیز و بررسی سایت شما و توجه به نکات سئو سایت مشاوره کاملی در خصوص بهبود وضعیت رابط کاربری و تجربه کاربری ارائه داده و با مشاوره تولید محتوای سئو شده و مشاوره لینک سازی شما را در رشد و دریافت نتایج مطلوب یاری می کنیم.

   

  • مشاوره در تحقیق کلمات کلیدی
  • مشاوره بهبود سئوی داخلی
  • مشاوره بهبود سئوی خارجی
  • مشاوره لینک سازی
  • مشاوره تولید محتوا

   

تدوین و اجرای خدمات کامل سئو
 • خدمات سئو و بهینه‌ سازی سایت

 • شروع قیمت از۸ میلیون تومان
 • ما از ابتدا تا دریافت رتبه مطلوب در نتایج جستجو همراه شما هستیم، در ابتدا با تحقیق جامع کلمات کلیدی فرصت های رشد را بررسی و  هدف گذاری میکنیم سئو داخلی سایت شما را بررسی میکنم و از نظر کیفیت تگ ها ساختار لینک سازی و سایر موارد اصولی مشکلات سایت را برطرف میکنیم، تولید محتوای تخصصی و سئو شده مناسب با کسب و کار شما، انجام کلیه خدمات سئو خارجی مانند: بک لینک، تبلیغات بنری و کلیکی، رپورتاژ آگهی و ارائه گزارش عملکرد ماهیانه در این بخش قرار دارد.

   

  • تدوین استراتژی و بهبود وضعیت سئوی داخلی
  • بهبود وضعیت سئوی خارجی
  • تولید محتوای سئو شده
  • تحقیق جامع کلمات کلیدی
  • لینک سازی و رپورتاژ در سایت‌های معتبر

سئو ، سکوی پرتابی برای رشد کسب و کار شما

سئو همواره فراتر از یک تعریف ساده است

با ارزش ترین مکان صفحه یک گوگل است

امروزه اکثر کاربران برای پیدا کردن هرچیزی دست به جستجو میزنند، اکثر مخاطبان سایت ها از طریق جستجویی که روی کلمه خاص انجام میدهند وارد سایت‌های مختلف می‌شوند. ۶۵ درصد کاربران روی ۳ نتیجه اول صفحه یک گوگل کلیک می‌کنند. با یک حساب سرانگشتی کوچک به راحتی ارزش وجود شما در چند نتیجه برتر جستجو مشخص می شود. سئو سایت به شما کمک می‌کند در این جایگاه  ارزشمند حضور داشته باشید.

تحلیل کاربران و آشنایی با رفتار کاربران سایت

تحلیل کاربران سایت و رفتار شناسی آنها به شما کمک می‌کند تا مخاطب های هدف خود را مشخص کنید و بهتر بشناسید، لازم است بدانید سایتتان و حتی خدمتتان برای کدام گروه سنی جذاب‌تر است و مخاطبین شما بیشتر از چه جنسیتی و از کدام مناطق کشور هستند و ده‌ها سوال دیگر… ما با بررسی سایت و تحلیل رفتاری کاربران سایت این تحلیل‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید آگاهانه، کالا و خدماتتان را برای مخاطبان خود عرضه کنید.

همیشه سعی داشته باشید، اعتماد کاربران را جلب کنید

آمار و نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد کاربران به سایت‌های پرمخاطب اعتماد بیشتری دارند. طراحی رابط کاربری مناسب سایت و ایجاد یک تجربه خوب برای کاربران باعث می شود، کاربران حسی خوبی در سایت شما پیدا کنند و به سایت شما اعتماد داشته باشند و این خود باعث بالا رفتن حضور کاربران در سایت شما است، توجه به تجربه کاربری مناسب و انتقال حس خوب به کاربران یکی از اصول مهم در ایجاد اعتماد سازی است.

رفتار رقبا را بررسی کنید و از سایر رقبا عقب نمانید

این نکته را فراموش نکنید، الگوریتم‌ها و قوانین گوگل هرساله تغییر پیدا می‌کنند. توجه به اصول سئو نیز باید با این تغییرات همسو باشد، برای اینکه سایت خود را در نتایج بالایی همواره داشته باشید، باید سایت رقبای خود را بشناسید از اشتباهات آنها درس بگیرید با قوانین گوگل آشنا باشید و آنها را پیاده سازی کنید.

سایت را بهینه سازی و مشکلات سایت را برطرف کنید

توجه به سرعت سایت، برطرف کردن مشکلات فنی، ظاهری و ساختاری برای شما باید جزو الویت ها اصلی و مهم ترین گام در شروع فرایند سئو  قرار بگیرد سایتی با عملکرد نا مناسب و ایجاد حس بد برای کاربرا نه برای گوگل جذاب است و نه برای کاربران، اگر به زیر ساخت های سایت توجه نکنید قطعاً نتایج مطلوبی دریافت نخواهید کرد.

سئو سایت

سوالات متداول سئو سایت

پاسخ برخی ار سوالات متداول شما، در خصوص سئو سایت

سئو به بیان ساده به انجام یک سری راهکار و فرایند گفته می شود، که با کمک ابزارها و روش ها اصولی جایگاه سایت شما در نتایج جستجو به بالاترین رتبه ها دست پیدا می کند.

رتبه یک گوگل خواسته همه کسب و کارها است و همه می خواهند با سرعت در جایگاه برتر نتایج جستجو باشند، ولی این خواسته برای هر کسب و  کاری متفاوت است، هر سایتی بر اساس خدمت، محصولات، رقبا و فاکتورهای دیگر زمان متفاوتی برای رسیدن به این جایگاه دارد ولی جایگاه یک گوگل دست نیافتنی نیست، شاید در ۶ ماه به این نتیجه دست پیدا کنید و شاید در ۱ سال ولی قطعاً اتفاق می افتد.

در کل سه مفهوم و عنوان اصلی برای  سئو وجود دارد که هر کدام می توانند جایگاه شما را در نتایج جستجو بالا بیاورند، سئو کلاه سفید ، سئو کلاه خاکستری و سئو  کلاه سیاه  روش ها یا راهکارهای هستند که شما را برای دریافت رتبه بهتر کمک می کنند و به ترتیب به مطمئن ترین روش (سئو کلاه سفید) و غیر اخلاقی ترین و پر ریسک ترین آنها (سئو کلاه سیاه) اشاره نمود.

سئو با تولید محتوا و جذب مخاطب یکی از مطمئن ترین راه ها و زمان برترین راهای سئو گفته می شود ، شما با تولید محتوای کاربر پسند و کاربردی می توانید مخاطبین را به سایت خود جذب کنید و رتبه ساییتان را در نتایج جستجو بالا بیاورید.

به یکی از روش های سئو خارجی گفته می شود که به سرعت به هدف خود می توانید دست پیدا کنید، شما با پرداخت هزینه جایگاهتان در کلمات کلیدی هدف در بالاترین رتبه های جستجو قرار میگیرد و می توانید مخاطب را جذب وب سایت خود کنید.

سئو داخلی سایت به مجموعه اقداماتی که در سمت سایت شما انجام می گردد گفته می شود، مانند بهینه سازی سرعت سایت، بهینه سازی تجربه کاربری، لینک سازی ، تولید محتوا، سئو تصاویر و کلیه اقداماتی که در سمت سایت انجام می گیرد.

سئو خارجی به مجموعه فرایند ها و اقدامات در خارج از سایت شما گفته می شود و مکمل سئو داخلی است که به شما کمک می کند تا رتبه سایت خود را بهبود ببخشید، شما با کمک بک لینکها، رپورتاژ اگهی، تبلیغات بنری، تبلیغات کلیکی و … که همگی جزو خدمات سئو خارجی گفته می شود میتوانید رتبه های مطلوبی به دست بیاورید.

سرعت سایت یکی از فاکتورهای بسیار مهم در ایجاد یک تجربه خوب برای کاربران است و یکی از مهم ترین معیار های گوگل به شما می آید، شما میتوانید به کمک ابزار های لایت هاوس، جی تی متریکس و حتی گوگل پیج اسپید سرعت سایت خود را چک کنید.

سئو سازی اصولی سایت

جستجو در گوگل معمولا بزرگترین  ورودی به سایت ها شما می باشد. سئو سازی اصولی سایت موجب افزایش ترافیک مرتبط و هدفمند به سایت شما خواهد شد. سئو ابزاری برای بهتر دیده شدن است. سئو یک راهکار بلند مدت است که در طول زمان قادر است بازدهی بسیار مطلوبی برای کسب و کار شما داشته باشد سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو فرایندی نیست که یکبار انجام شود و برای همیشه کنار گذاشته شود. و شما همیشه در بالاترین جایگاه های جستجو بمانید. شما باید همیشه به روز باشید و جایگاه خود را حفظ کنید.

 

مشاوره سئو

مشاوره سئو باید به دست متخصص های سئو سازی انجام شود، شما با داشتن سایتی با سئو اصولی، به مرور زمان موتورهای جستجو اعتبار بیشتری برای سایت شما قائل می‌شوند و بازدید سایت شما به صورت کاملاً طبیعی افزایش پیدا خواهد کرد. با کمک مشاور سئو  و با برنامه ریزی دقیق افرادی را به سایت خود هدایت می‌کنید، که واقعاً به دنبال محصولات و خدمات شما هستند و سعی دارند از طریق جستجو در موتورهای جستجو نیاز خود را برآورده کنند.

 

ویژگی های یک سئو کار خوب

اولین و مهم ترین ویژگی یک سئو کار خوب داشتن نمونه کار مستند است توجه به اصول سئو و استفاده از روشهای سئو کلاه سفید یکی از مهم ترین معیار های انتخابی است، هرچقدر سئوکار سابقه بیشتری در زمینه بهینه سازی داشته باشد قطعاً شما به راحتی میتوانید نتایج مطلوب تری بگیرید.

 

قیمت سئو سایت

قیمت گذاری برای سئو سایت را نمی توانید با هیچ میزان و اندازه ای مشخص کرد، معمولا بستگی به نوع پروژه، زمان اجرا، سختی کار، میزان رقابت روی کلمه کلیدی  و فاکتورهای دیگر است کع قیمت گذاری می شود.

 

سئو داخلی سایت

سئو داخلی سایت اولین قدم در شروع فرایند سئو سازی سایت است، داشتن یک سایت خوب و زیبا معرف خوبی برای شما است، اما داشتن نتیجه مطلوب در گوگل و توجه به نکات کلیدی سئو سایت و دقت به نکات و موارد ارزشمند سئو داخلی سایت باعث می شود سایت شما از نظر کاربران و گوگل سایت محبوبی باشد و نتایج خوبی در نتایج جستجو داشته باشد،کیفیت و عملکرد وب‌سایت شما نه تنها در رتبۀ شما در موتورهای جستجوگر تاثیرگذار است، بلکه در ارتقای تجربۀ خوب به کاربر نیز موثر می‌باشد.ساختار صفحات و مسیرهای داخلی  سایت بهینه سازی تگ ها و عنواین سایت، بهینه سازی و سئو سازی تصاویر سایت بخش از فرایند سئو داخلی است..تحلیل بررسی و استفاده درست از کلمات کلیدی اصلی و فرعی، در وب سایت توجه به اصول استاندارد سئو،ماست که برای بهبود عملکرد سایت و ایجاد یک سئو داخلی مطلوب انجام میگیرد.

 

سئو خارجی سایت

سئو خارجی بهترین و کامل ترین مکمل برای سئو داخل سایت شما است، همیشه در برخی موارد داشتن یک سایت بهینه و با سئو داخلی خوب و محتوای کاربردی و تخصصی نمی تواند برای رشد سریع وب سایت شما در نتایج جستجو کمک کند، یکی از روش های جذب بیشتر مخاطب یا اصطلاحاً سئو خارجی سایت که به کسب و کار شما کمک میکند که به سرعت در بین کاربران شناخته شوید و محبوبت بیشتر و سریع تری کسب کنید استفاده از متد ها و روش های سئو خارجی سایت است.آژانس دیجیتال مارکتینگ ما در این مسیر همراه شماست که با راه اندازی کمیپن های مختلف و حتی استفاده از بک لینک های معتبر از سایت های محبوب و پر بازدید سئو خارجی سایت شما را در کنار سئو داخلی که برای سایت شما ایجاد کرده وب سایت و بازدید سایت شما را چند برابر کند و نتایج مطلوبی برای کسب کار شما رقم بزند.

 

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی مهم‌ترین بخشی است که بر کمک آن می‌توانیم استراتژی کسب و کار خود را تدوین کنیم. درصورتی که تحقیق کلمات کلیدی جامع و کامل باشد، علاوه بر کسب از شناخت بازار و رقبا، نیاز مخاطبان خود را هم می‌توانیم شناسایی و جهت برآورد کردن آن‌ها برنامه‌ریزی نماییم.

 

لینک‌سازی

لینک سازی یکی از مهم ترین و حساس ترین موارد سئو است، با کمک لینک سازی شما میتوانید رتبه های مطلوبی دریافت کنید و در صورت اشتباه با جریمه گوگل مواجه خواهید شد.

خدمات پشتیبانی مشتریان

اگر به مشاوره یا خدمات سئو نیازمند هستید

برای مشاوره و اطلاع از تعرفه قیمت سئو سایت با کارشناسان ما در تماس باشید