ساخت سایت جذاب و حرفه ای

با داشتن سایتی جذاب و حرفه ای بهترین میزبان مخاطبان خود باشید.

طراحی سایت جذاب و حرفه ای با عملکرد مناسب قطعاً مهم ترین قدم در ابتدای مسیر کسب و کارهای آنلاین به شمار می آید، وب سایت شما بزرگترین پایگاه آنلاین برای معرفی کسب و کارتان است، پس داشتن یک سایت زیبا، کاربردی و کاربر پسند حق شما است، طراحی سایت با کد نویسی تمیز و رابط کاربری حرفه ای و کاربر پسند در کنار اینکه سایت شما باید هویت و ساختار داشته باشد و نشان دهد که کسب و کار شما در چه مسیر و هدفی در حال حرکت و رشد می باشد بسیار مهم است.

مشاوره رایگان با کارشناس طراحی سایت

۰۹۳۷ ۴۷۸ ۰۷۰۱

طراحی سایت

مراحل طراحی و ساخت وب سایت

ساخت سایت شما از شروع تا پایان

بررسی و آنالیز وبسایت

بررسی و تحلیل نیازهای سایت شما

وایرفریم طراحی سایت

طراحی وایرفریم و رابط کاربری سایت

کد نویسی وب سایت

کد نویسی و پیاده سازی سایت

وب سایت نهایی

پیاده سازی نهایی و ورود اطلاعات

طراحی سایت کاربر پسند و انعطاف پذیر

با داشتن سایتی کاربر پسند و حرفه ای تجربه خوبی برای کاربران رقم بزنید

سایت به عنوان پایگاه اصلی شما در فضای دیجیتال، باید بهترین معرف ار کسب و کار خدمات شما باشد، طراحی حرفه ای و منحصر به فرد سایت و توجه به نوع خدمات و ایجاد تجریه خوب برای کاربران سایت با دقت به اصول طراحی رابط کاربری سایت و پیاده سازی سایت جدید ترین متد طراحی و سازگاری کامل و نمایش سایت روی رزولیشن مختلف، سرعت و عملکرد خوب سایت باعث شاخص شدن سایت و کسب کار شما نسبت به سایر رقبا می شود.

ساخت سایت

آخرین نمونه کارهای طراحی سایت

برخی از نمونه سایت های که توسط ما طراحی شده است

نمونه سایت طراحی شده

طراحی سایت عسل محمد

رابط کاربری اختصاصی و پیاده سازی

 

نمونه طراحی سایت

طراحی سایت فیض

رابط کاربری اختصاصی و پیاده سازی

 

نمونه سایت فروشگاهی

طراحی سایت پیلانا

رابط کاربری اختصاصی و پیاده سازی

 

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی وب سایت شما؟

ما همیشه سعی کردیم در طراحی سایت با مشتری شفافیت کامل داشته باشیم و همیشه برای طراحی سایت دو راه پیش روی آنها قرار میدیم، اولین راه طراحی اختصاصی برای وب سایت است. طبیعتاً این روش زمان بر بوده هزینه بیشتری برای ما و شما خواهد داشت(پروژهای اختصاصی خاص با خواسته متفاوت در عملکرد). راه دوم استفاده از یک سیستم مدیریت محتوای خاص(وردپرس، جوملا، دروپال، مجنتو) که از طریق آن می‌توانید با یک هزینه مناسب و زمان کمتر سایتی حرفه ای و انعطاف پذیر داشته باشید.

پلن شماره یک
 • ساخت سایت شرکتی

 • شروع از۱۲ میلیون تومانتحویل ۳۰ روزه
 • اگر نیاز به یک سایت شرکتی با امکانات ویژه دارید و یا می خواهید سایت قبلی را تغییر دهید این پلن مناسب شما است.

   

پلن شماره دو
 • طراحی سایت فروشگاهی

 • شروع از۱۸میلیون تومانتحویل ۴۵ روزه
 • اگر نیاز به یک سایت فروشگاهی برای فروش محصولات خود نیاز دارید، این پلن مناسب شما می باشد.

   

پلن شماره سه
 • طراحی سایت تک صفحه ای

 • شروع از۷ میلیون تومانتحویل ۲۴ روزه
 • اگر به یک سایت شخصی برای معرفی خود نیاز مند هستید، یا اگر اپلیکیشن خاصی دارید و نیاز به یک لندینگ پیج برای آن دارید این پلن مناسب شما است.

پلن شماره چهار
 • طراحی با رابط کاربری اختصاصی

 • شروع از۱۶ میلیون تومانتحویل ۶۰ روزه
 • اگر یک سایت متفاوت با یک طراحی خاص نیاز دارید، یا می خواهید سایت را از پایه کدنویسی کنید و نیاز با رابط کاربری دارید این پلن مناسب شما است.

علاوه بر طراحی و ساخت سایت شما،

آموزش کامل مدیریت وب سایت و ۶ ماه پشتیبانی رایگان در انتظار شماست

از ابتدای مسیر تا انتها شما را تنها نمیگذاریم، کلیه خدمات طراحی سایتی که توسط ما انجام می شود، چه سایت فروشگاهی باشد و چه شرکتی، چه طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای خاص(وردپرس، جوملا، دروپال) انجام شود و یا کد نویسی از پایه داشته باشد شامل شش ماه خدمات پشتیبانی رایگان فنی است، شما با خیال راحت و بدون دغدغه می توانید با پشتیبانی ۲۴ ساعته ما وب سایت خود را مدیریت و کنترل کنید، علاوه بر این ما برای همه مشتریانمان فیلم آموزشی کاملا پروژه محور و تعاملی برای مدیریت کامل سایتشان تهیه می کنیم تا به راحتی و بدون مشکل سایت خود را مدیریت کنند.

علاوه بر آموزش و پشتیبانی سایت خدمات پایین نیز به شما ارائه می شود.

ثبت هاست و دامنه وب سایت شما

معرفی سایت جدید شما با گوگل

عکاسی صنعتی برای سایت های فروشگاهی

اتصال سایت شما به درگاه های بانکی آنلاین

ورود کلیه اطلاعات محصولات در سایت

سئو سایت شما و افزایش بازدید

ساخت سایت حرفه ای

سوالات متداول طراحی سایت

پاسخ برخی ار سوالات متداول شما، پیرامون طراحی سایت

در ابتدای ترین قدم طراحی سایت ما بر اساس خواسته شما و نوع کسب و کارتان و مخاطبین هدفتان  سایتی که مد نظر دارید، طراحی اولیه و وایرفریم کار شما را انجام میدهم، بعد از اینکه شما با ساختار صفحات و چیدمان و موقعیت المان های سایت آشنا شدید، شروع به پیاده سازی و طراحی گرافیک سایت می کنیم، و در آخر سایت را بر اساس خواسته شما پیاده سازی و تحویل میدیهم.

بله ما معمولا روی همه پلن های طراحی سایت خودمان شش ماه پشتیبانی فنی رایگان ارائه میدهیم، البته بر اساس نیاز شما میتوان پشتیبانی  سایت را با قرارداد مجزا تمدید کرد.

کافیست شما با کارشناسان ما تماس بگیرید و بعد از مشاوره رایگانی که به شما داده می شود، بر اساس نیاز شما و کسب و کارتان پکیج های مختلف طراحی سایت به شما معرفی میگردد.

ما با داشتن تیم تخصصی در حوزه طراحی سایت بر اساس نیاز شما و بودجه ای که در نظر دارید، می تواند برنامه نویسی از پایه برای شما انجام دهید یا در صورت محدودیت بودجه و زمان با سیستم مدیریت محتوا های وردپرس، جوملا و دروپال  کار طراحی سایت شما را انجام دهید.

بله ما  کار طراحی رابط کاربری سایت و اپللیکیشن انجام میدهیم، و در صورت تمایل شما میتوانیم رابط کاربری طراحی شده با فتوشاپ یا Adobe XD را برای شما پیاده سازی نیز کنیم.

بله یکی از تخصص های اصلی ما طراحی سایت های فروشگاهی ساده و حرفه ای و حتی ساخت وب سایت های با قابلیت سیستم چند فروشندگی است.

معمولا بر اساس بزرگ و یا کوچک بودن پروژه، نوع زبان برنامه نویسی، امکانات و فاکتورهای دیگر سایت ها از ۲۰ روز کاری تا ۱۲۰ روز طراحی و پیاده سازی می شوند

۱)  بررسی و تحلیل نیازهای  سایت شما

اولین و مهم ترین قدم در طراحی هر سایت چه فروشگاهی و چه شرکتی بررسی و تحلیل  نیازها و خواسته های مشتری است، در ابتدا بر اساس نیاز شما وسعت کسب و کار و خواستگاه بیزینسی شما نیازهای سایت شما تحلیل می شوده وآماده پیاده سازی می گردد.

 

۲)  طراحی وایرفریم و رابط کاربری سایت

در ساخت سایت، طراحی وایرفریم جزو پیش نیاز های اصلی است،  ما با در نظر گرفتن نیازهای شما، یک طرح کلی از صفحات سایت شما طراحی خواهیم کرد. یک نقشه از ساختار صفحات و چیدمان و موقعیت المان های سایت برای درک بهتر ساختار سایت و عملکرد برای شما طراحی می کنیم.

 

۳)  کد نویسی و پیاده سازی سایت

سومین قدم در ساخت سایت کد نویسی و پیاده سازی سایت است، تیم ما طرح گرافیکی و وایرفریم مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت واقعی می‌کنند. کدنویسی سایت به اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود. و شما یک سایت با عملکرد مناسب و بهینه خواهید داشت.

 

۴)  پیاده سازی نهایی و ورود اطلاعات

پیاده سازی نهایی سایت و ورود کلیه اطلاعات، آخرین مرحله در طراحی سایت شما به حساب می آید، در این مرحله اطلاعات نهایی شما و محتوایی که اصول سئو ویرایش شده است در سایت شما وارد می شود، و از این مرحله به بعد رسماً وب سایت شما شروع به فعالیت آنلاین می کند.

طراحی سایت با وردپرس

وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا به طراحان سایت کمک می کند که در زمان و هزینه برای راه اندازی یک سایت شرکتی یا فروشگاهی صرفه جویی کنند، به بیان راحت ترد دیگر نیاز نیست شما دانش برنامه نویسی داشته باشید، فقط کافیست سایت شما امکانات محدود و مشخصی داشته باشد در کوتاه ترین زمان و با هزینه کم می توانید یک سایت حرفه ای و جذاب داشته باشید. ساخت سایت  فروشگاهی با وردپرس که طیف کاربری کم تا متوسط را دارد، می تواند یک انتخاب عالی برای شما باشد.

 

طراحی سایت با جوملا

جوملا نیز مانند وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز است، یعنی به راحتی میتوانید کد های سایت را تغییر دهید و هیچ محدودیتی برای شما ندارد فقط کافیست مقداری دانش برنامه نویسی داشته باشید، در طراحی سایت های شرکتی که امنیت و سرعت برای آنها بسیار مهم است، پیشنهاد ما به آنها طراحی سایت با جوملا می باشد.

 

طراحی سایت فروشگاهی

دیگر دوران فروش حضوری وسنتی کم کم به پایان خود نزدیک می شود، کاربران دیگر تمایل دارند در کوتاه ترین زمان محصول مورد نیاز خود را پیدا کنند، مشخصات  و ویژگی های آن را بدانند و با سایر محصولات مشابه آن را مقایسه کنند و در آخر آن را خرید کنند و به راحتی درب منزل تحویل بگیرند، شما هم اگر جزو تولید کنندگان محصولات خاصی هستید و یا تمایل دارید از این فضا عقب نمانید وجود یک فروشگاه اینترنتی کاربردی میتواند به شما یاری برساند، ما با طراحی سایت فروشگاهی کاربردی شما را در این مسیر یاری میرسانیم، حتی اگر تصمیم دارید سایت شما بیشتر دیده شود و مخاطبین بیشتری داشته باشید و به خدمات سئو سایت نیازمند هستید، ما میتوانیم شما را در این مسیر همراهی کنیم.

 

طراحی سایت شرکتی

دیگر فرقی نمیکند شرکت تازه تاسیس باشید و یا یک شرکت با سابقه طولانی، عصر عصر دیجیتال است، شما همانطور که به محیط و فضای شرکت خود اهمیت میدهید باید به وب سایت خود نیز توجه کنید، وب سایت شما معرف خوبی از شما خدمات شما و ارزشی است که شما به مخاطبینتان با داشتن یک سایت خوب میدهید، امروزه کمتر شرکتی پیدا میشود که دوست ندارد وب سایت مناسب و درخور داشته باشد که به واسطه ان مشتریان جدید تری جذب کند، در بین همکاران خود شناخته شود و حتی بتوانید خدمات خود را از منطقه خود به بقیه نقاط نیز ارائه دهد، اگر تصمیم به طراحی سایت شرکتی با امکانات درخور کسب و کار خود هستید میتوانید از خدمات طراحی سایت ما استفاده کنید.

 

خدمات پشتیبانی مشتریان

اگر به مشاوره یا خدمات طراحی سایت نیازمند هستید

برای مشاوره و اطلاع از تعرفه قیمت خدمات طراحی سایت با کارشناسان ما در تماس باشید